Apartament 2+1 me Qira te Siri Kodra Tirane
Blloku i Magazinave
500 €
/Muaj
Data e publikimit: June 13, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68378
2+1 me qira te siri kodra (4)
2+1 me qira te siri kodra (3)
2+1 me qira te siri kodra (5)
2+1 me qira te siri kodra (2)
2+1 me qira te siri kodra (1)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Zenel Bastari, prane bllokut te magazinave, jepet me qira Apartament 2+1 me siperfaqe 75 m2, kati 3 pa ashensor, i mobiluar, parket, kondicioner. Apartamenti organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi dhe tualet

Jepet me Qira 500 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
75 ㎡
Tualete:
1
Kati:
3
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Parket
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja