Apartament 2+1 Me Qira Tek Bulevardi Zogu Pare
Bulevardi Zogu Pare
470 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 5, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68061
Apartament 2+1 me qira Bulevardi Zogu Pare (1)
Apartament 2+1 me qira Bulevardi Zogu Pare (2)
Apartament 2+1 me qira Bulevardi Zogu Pare (3)
Apartament 2+1 me qira Bulevardi Zogu Pare (4)
Apartament 2+1 me qira Bulevardi Zogu Pare (5)
Apartament 2+1 me qira Bulevardi Zogu Pare (6)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 2+1 Me Qira Tek Bulevardi Zogu Pare. Apartamenti ka siperfaqe 90m2, ndodhet ne katin e e 4 me ashensor. Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit, dy dhoma gjumi nje tualet dhe nje ballkon. Jepet vetem per zyra. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te mundeson te gjitha facilitetet e mundeshme per nje biznes sa me te mire.

Qira 470 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
90 ㎡
Tualete:
1
Kati:
4
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Mobiluar
Sistem Ngrohje
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga e Kavajes
1 500 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja