Apartament 2+1 me qira tek Don Bosko Tirane
400 €
Data e publikimit: April 30, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65830
ap-21-don-bosko-1.jpeg
ap-21-don-bosko-5.jpeg
ap-21-don-bosko-4.jpeg
ap-21-don-bosko-3.jpeg
ap-21-don-bosko-2.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Don Bosko , prane Market Spar disponojm apartament me qira  2+1, siperfaqe 100 m2, kati i 6 i nje pallati egzistues . Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes, kuzhina e gatimit me vete , dhome gjumi, tualet, korridore dhe ballkon.

Apartamenti lirohet ne daten 22 Maj.

Jepet  400 euro.

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
100 ㎡
Tualete:
1
Kati:
6
Karakteristikat
Ballkon|Dhoma Gjumi|Kati>kati 6|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja