Apartament 2+1 Me Qira Tek Harry Fultz
Asim Vokshi
600 €
/Muaj
Data e publikimit: July 3, 2024
Me Qera
ID e pronës:  69012
WhatsApp Image 2024-06-12 at 11.22.03 AM

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 2+1 Me Qira Tek Harry Fultz. Apartamenti ka siperfaqe 80m2 dhe ndodhet ne katin e 3 pallat ekzistues. Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te mundeson te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode. E pershtatshme dhe per zyra.

Qira 600 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
80 ㎡
Tualete:
1
Kati:
3
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Elbasanit
600 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Pazari i ri
400 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Yzberisht
500 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Astir
450 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga e Kosovarve
600 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Yzberisht
450 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga e Elbasanit
850 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Brryli
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Porcelan
400 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Bulevardi Bajram Curri
600 €
/Muaj
Danja Kaja