Apartament 2+1 Me Qira Tek Kopshti Zologjik
Eduard Mano
600 €
/Muaj
Data e publikimit: June 24, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68689
apartamente-2-1-me-qera-kopshti-zoologjik-ne-tirane (1)
apartamente-2-1-me-qera-kopshti-zoologjik-ne-tirane (2)
apartamente-2-1-me-qera-kopshti-zoologjik-ne-tirane (3)
apartamente-2-1-me-qera-kopshti-zoologjik-ne-tirane (4)
apartamente-2-1-me-qera-kopshti-zoologjik-ne-tirane (5)
apartamente-2-1-me-qera-kopshti-zoologjik-ne-tirane (6)
apartamente-2-1-me-qera-kopshti-zoologjik-ne-tirane

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 2+1 Me Qira Tek Kopshti Zologjik Rruga Eduard Mano. Apartamenti ka siperfaqe 115m2, dhe ndodhet ne katin e 2 me ashensor. Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.

Qira 600 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
115 ㎡
Tualete:
2
Kati:
2
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja