Apartament 2+1 Me Qira Tek Oxhaku Prane Xhamise Xhura
Oxhaku
450 €
/Muaj
Data e publikimit: June 21, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68620
jepet-me-qera-apartament-2-1-prane-oxhakut-tek-xhamia-xhura (1)
jepet-me-qera-apartament-2-1-prane-oxhakut-tek-xhamia-xhura (2)
jepet-me-qera-apartament-2-1-prane-oxhakut-tek-xhamia-xhura (3)
jepet-me-qera-apartament-2-1-prane-oxhakut-tek-xhamia-xhura (4)
jepet-me-qera-apartament-2-1-prane-oxhakut-tek-xhamia-xhura (5)
jepet-me-qera-apartament-2-1-prane-oxhakut-tek-xhamia-xhura

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 2+1 Me Qira Tek Oxhaku Prane Xhamise Xhura. Apartamenti ka siperfaqe 80m2 dhe ndodhet ne katin e 4 pa ashensor. Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit, dy dhoma gjumi nje tualet dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te mundeson te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode.

Qira 45000 leke

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
80 ㎡
Tualete:
1
Kati:
4
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

21 Dhjetori
750 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Rruga e Dibres
500 €
Eneo Kajo

Qera

Kongresi Manastirit
450 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Liqeni i Thate
1 200 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Loni Ligori
360 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Zologjik
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Joklin Persi
450 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Zef Jubani
750 €
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi Manastirit
480 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
800 €
/Muaj
Danja Kaja