Apartament 2+1 me qira tek Rruga Durrsit
900 €
Data e publikimit: February 9, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65811
WhatsApp-Image-2024-02-09-at-13.20.59.jpeg
WhatsApp-Image-2024-02-09-at-13.20.59-6.jpeg
WhatsApp-Image-2024-02-09-at-13.20.59-4.jpeg
WhatsApp-Image-2024-02-09-at-13.20.59-1.jpeg
WhatsApp-Image-2024-02-09-at-13.20.58-5.jpeg
WhatsApp-Image-2024-02-09-at-13.21.00.jpeg
WhatsApp-Image-2024-02-09-at-13.20.58-3.jpeg
WhatsApp-Image-2024-02-09-at-13.20.58-1-1.jpeg
WhatsApp-Image-2024-02-09-at-13.21.00-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Mbrapa Ambasades Polake , disponojme per qira Apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2, kati 5 banim ne nje pallat te ri te viteve te fundit. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualete, koridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore.

Jepet 900 euro.

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
100 ㎡
Tualete:
1
Kati:
5
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Dhoma Gjumi|Kati>kati 5|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja