Apartament 2+1 ne Shitje 5 Maji Tirane
5 Maji
118 920 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 17, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65857
2+1 ne shitje te 5 maji (3)
2+1 ne shitje te 5 maji (2)
2+1 ne shitje te 5 maji (1)
2+1 ne shitje te 5 maji (4)
ds

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga 5 Maji, disponojme per shitje Apartament 2+1 me siperfaqe 99.1 m2, kati 7 ne nje pallat te ri ne ndertim (faze suva). Apartamenti organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Shitet me cmim kleringu.

Shitet 118920 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
99.1 ㎡
Tualete:
1
Kati:
6
Dokumendacioni:
Ne Ndertim
Karakteristikat
Ashensore
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja