Apartament 2+1 ne Shitje Astir Tirane
Astir
163 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 3, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  67879
ap 2+1 ne shitje ne Astir (4)
ap 2+1 ne shitje ne Astir (3)
ap 2+1 ne shitje ne Astir (1)
ap 2+1 ne shitje ne Astir (9)
ap 2+1 ne shitje ne Astir (5)
ap 2+1 ne shitje ne Astir (6)
ap 2+1 ne shitje ne Astir (7)
ap 2+1 ne shitje ne Astir (8)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Tek Rreth Rrotullimi i Astirit , disponojme per shitje apartamentin 2+1 me siperfaqe 116.3 m2, kati 5  ne pallat te ri me ashensor . Apartamenti organizohet nga soxhorno, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Shitet si ne foto.

Shitet 163 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
116 ㎡
Tualete:
2
Kati:
5
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja