Apartament 2+1 ne shitje Astir Tirane
Astir
120 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 26, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68467
ASTIR 2+1+2 (2)
ASTIR 2+1+2 (6)
ASTIR 2+1+2 (7)
ASTIR 2+1+2 (8)
ASTIR 2+1+2 (1)
ASTIR 2+1+2 (3)
ASTIR 2+1+2 (4)
ASTIR 2+1+2 (5)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Astir, prane market Kaza, shitet apartament 2+1 , me siperfaqe 108m2 , ne katin e 6 pallati i ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe me certifikate pronesie.

Shitet 120 000 Euro.

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
108.5 ㎡
Sipërfaqe Neto:
89.7 ㎡
Tualete:
2
Kati:
6
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja