Apartament 2+1 ne shitje Fresk ne Tirane
Fresk
73 000 €
/Muaj
Data e publikimit: July 3, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  69003
apartment-ne-fresk (5)
apartment-ne-fresk
apartment-ne-fresk (3)
apartment-ne-fresk (2)
apartment-ne-fresk (6)
apartment-ne-fresk (1)
apartment-ne-fresk (4)
ap 2+1 ne fresk

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Fresk, prane deges se thesarit,  shitet apartament 2+1 ( i pershtatur ) , me siperfaqe 69 m2, kati i 3, pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Prona disponon dokumetacion te rregullt hipotekor. Shitet si ne Foto

Shitet : 73 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
69 ㎡
Tualete:
1
Kati:
3
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja