Apartament 2+1 ne shitje ish parku i autobusave ne Tirane
Rruga e Kavajes
210 600 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 3, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  67863
shitet-apartament-2-1-mbas-square-21 (6)
shitet-apartament-2-1-mbas-square-21 (7)
shitet-apartament-2-1-mbas-square-21 (4)
shitet-apartament-2-1-mbas-square-21
shitet-apartament-2-1-mbas-square-21 (1)
shitet-apartament-2-1-mbas-square-21 (3)
shitet-apartament-2-1-mbas-square-21 (5)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ish parku i autobusave , prane Square 21 ,  shitet apartament 2+1 me siperfaqe 117 m2 , kati 7 pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe 2 ballkone. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti eshte i mobiluar dhe shitet si ne foto.

Shitet 210,600 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
117 ㎡
Tualete:
1
Kati:
7
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja