Apartament 2+1 ne shitje ish Stacioni i Trenit ne Tirane
Rruga Haxhi Hysen Dalliu
145 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: July 13, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65793
ap-21-ne-shitje-1-62.jpeg
ap-21-ne-shitje-9-28.jpeg
ap-21-ne-shitje-2-63.jpeg
ap-21-ne-shitje-3-62.jpeg
ap-21-ne-shitje-4-57.jpeg
ap-21-ne-shitje-8-40.jpeg
ap-21-ne-shitje-10-24.jpeg
ap-21-ne-shitje-6-51.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ish Stacioni Trenit,brenda unazes shitet Apartament 2+1, siperfaqe 80 m2, kati 3 pallat ekzistues. Organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti eshte i saporestauruar me punime luksi duke filluar nga instalime elektrike, hidraulike(multistrat), dyer, dritare, parket, i gjithe apartamenti eshte i veshur me gips. Orientimi Lindje/Perendim.

Shitet  145 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
80 ㎡
Sipërfaqe Neto:
80 ㎡
Tualete:
1
Kati:
3
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Parket
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Paskuqan
66 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
145 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi