Apartament 2+1 ne Shitje ish UET ne Tirane
Rruga Sali Butka
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 12, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68324
shitet-apartament-2-1-103-m2-n-sh-r-a-k (6)
shitet-apartament-2-1-103-m2-n-sh-r-a-k (4)
shitet-apartament-2-1-103-m2-n-sh-r-a-k (1)
shitet-apartament-2-1-103-m2-n-sh-r-a-k
shitet-apartament-2-1-103-m2-n-sh-r-a-k (3)
shitet-apartament-2-1-103-m2-n-sh-r-a-k (2)
shitet-apartament-2-1-103-m2-n-sh-r-a-k (5)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Sali Butka ,pran ish Nisharakut , disponojme per shitje ,  apartament 2+1, siperfaqe 103 m2, kati 2 banim mbi dyqane  pallat i ri me ashensor . Organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare  dhe ballkon.Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Bosh

Shitet  160 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
103 ㎡
Tualete:
1
Kati:
2
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Paskuqan
66 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
145 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi