Apartament 2+1 ne shitje Komuna e Parisit ne Tirane
Rruga Tish Dahia
400 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 10, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68244
Komuna e Parisit (2)
Komuna e Parisit (3)
Komuna e Parisit (1)
Komuna e Parisit (4)
Komuna e Parisit (8)
Komuna e Parisit (5)
Komuna e Parisit (6)
Komuna e Parisit (7)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Komuna e Parisit , Kompleksi Kika 2 , shitet apartament 3+1 , me siperfaqe 156m2 , ne katin e 7 pallati i ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno , 3 dhoma gjumi , 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe me certifikate pronesie.Mundesi blerje te 2 posteve parkimi me cmim extra.

Shitet 400 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
156 ㎡
Sipërfaqe Neto:
156 ㎡
Tualete:
2
Kati:
7
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Sistem Ngrohje
Kondicioner
Parkim
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja