Apartament 2+1 ne shitje Komuna e Parisit ne Tirane
Komuna e Parisit
250 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: July 1, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68958
shitet-apartament-tek-komuna-e-parisit
shitet-apartament-tek-komuna-e-parisit (1)
shitet-apartament-tek-komuna-e-parisit (2)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Komuna e Parisit , prane kompleksit Dinamo , disponojme per shitje apartament 2+1 me siperfaqe 95m2 , ne katin e 10 te te fundit me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno , 2 dhoma gjumi , tualet dhe ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Shitet si ne Foto.

Shitet : 250,000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
95 ㎡
Tualete:
1
Kati:
10
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja