Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Fresk
138 000 €
Data e publikimit: February 14, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65821
shitet-apartament-tek-fresku-rruga-teleferikut-1.jpeg
shitet-apartament-tek-fresku-rruga-teleferikut-2.jpeg
shitet-apartament-tek-fresku-rruga-teleferikut-3.jpeg
shitet-apartament-tek-fresku-rruga-teleferikut-4.jpeg
shitet-apartament-tek-fresku-rruga-teleferikut-5.jpeg
shitet-apartament-tek-fresku-rruga-teleferikut-7.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Fresk Rruga e teleferikut. Apartamenti ka siperfaqe 112m2,  ndodhet ne katin e pare banim me ashensor. Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale nje dhome gjumi per femije nje tualet dhe nje ballkon dhe tarace. Mobilim bashkohor, orientim jug-lindje. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te mundeson te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Shitet 138000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
112 ㎡
Tualete:
1
Kati:
1
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 1|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Lavastovilje|Mobiluar|Parket|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Kristal Center
259 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Tirana Golden Park
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Rruga e Dibres
240 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Rruga Ferrit Xhajko
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Elbasanit
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Rruga e Elbasanit
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Fresk
1 050 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Stavri Themeli
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
130 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Paskuqan
930 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi