Apartament 2+1 ne shitje ne Fresk ne Tirane
Fresk
1 050 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: July 5, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  69081
fresk ap ne shitje (2)
fresk ap ne shitje (1)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Muhamed Deliu , prane deges se thesarit ,  disponojm per shitje tipologji te ndryshme  apartamentesh 1+1 dhe 2+1. Apartamentet variojne nga 75-115 m2 dhe jane ne kate te ndryshme te nderteses 4-5 kateshe me ashensor . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Bosh

Shitet 1050 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
80 ㎡
Tualete:
2
Kati:
4
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Paskuqan
66 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
145 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi