Apartament 2+1 ne shitje ne Kamez
65 000 €
Data e publikimit: January 23, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65745
ap-21-ne-shitje-ne-kamez-6.jpeg
ap-21-ne-shitje-ne-kamez-10.jpeg
ap-21-ne-shitje-ne-kamez-7.jpeg
ap-21-ne-shitje-ne-kamez-1.jpeg
ap-21-ne-shitje-ne-kamez-5.jpeg
ap-21-ne-shitje-ne-kamez-8.jpeg
ap-21-ne-shitje-ne-kamez-9.jpeg
ap-21-ne-shitje-ne-kamez-3.jpeg
ap-21-ne-shitje-ne-kamez-4.jpeg
ap-21-ne-shitje-ne-kamez-2.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ne qender te Kamezes, ne rrugen Manhatan shitet apartament 2+1 me siperfaqe 72.47m2, kati 4 pallat egzistues me sistem kapot, totalisht i restauruar. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi(te dyja me Parket), tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto. Orientimi Jug/Veri/Perendim.

Apartamenti disponon dokuentacion te rregullt hipotekor.

Shitet 65 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
72.47 ㎡
Tualete:
1
Kati:
4
Karakteristikat
Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 4|Kuzhine|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja