Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane
149 000 €
Data e publikimit: February 12, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65815
ap-21-ne-shitje-ne-myslym-shyr-8-1.jpeg
ap-21-ne-shitje-ne-myslym-shyr-6-2.jpeg
ap-21-ne-shitje-ne-myslym-shyr-4-2.jpeg
ap-21-ne-shitje-ne-myslym-shyr-3-2.jpeg
ap-21-ne-shitje-ne-myslym-shyr-2-2.jpeg
ap-21-ne-shitje-ne-myslym-shyr-1-2.jpeg
ap-21-ne-shitje-ne-myslym-shyr-9-1.jpeg
ap-21-ne-shitje-ne-myslym-shyr-7-2.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Myslym Shyri prane BKT shitet apartament 2+1 me siperfaqe 72.4 m2, kati 5 pallat egzistues i saporikonstruktuar nga e para. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe korridor. Apartamenti i restauruar duke filluar nga instalimet elektrike, hidraulike, dyer, dritare, parket etj.

Shitet 149 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
72.4 ㎡
Tualete:
1
Kati:
5
Karakteristikat
Bosh|Hipotek|Kati>kati 5|Parket|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Kristal Center
259 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Tirana Golden Park
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Rruga e Dibres
240 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Rruga Ferrit Xhajko
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Elbasanit
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Rruga e Elbasanit
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Fresk
1 050 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Stavri Themeli
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
130 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Paskuqan
930 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi