Apartament 2+1 ne shitje ne Myslym Shyri ne Tirane
Myslym Shyri
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 26, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68812
apartament-myslym-shyr
apartament-myslym-shyr (1)
apartament-myslym-shyr (2)
c9522e2e-90a4-434b-9409-947df4a7b2c9

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Myslym Shyri , prane BKT, shitet apartament 2+1 , me siperfaqe 101 m2 , ne katin e 5 pallati i 2005 pa ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno , 2 dhoma gjumi , tualet dhe ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Shitet si ne foto.

Shitet 21.000.000 Lek

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
101 ㎡
Tualete:
1
Kati:
5
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja