Apartament 2+1 ne shitje ne Qender ne Tirane
184 000 €
Data e publikimit: November 15, 2023
Ne Shitje
ID e pronës:  65565
5634142b-4af1-49a9-83ca-21995ad724d3.jpg
47ded0fb-3e22-4f0b-ac02-43bf901df652.jpg
20220513_172014.jpg
a4cf1ba8-2a80-4dde-880c-b1759320d7ca.jpg
07c415ee-87f8-4af3-805b-7f9fd1ebb554.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Qender , prane Bankes se Shqiperis , shitet apartament 2+1 , me siperfaqe 75m2 , ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet nga soxhorno , 2 dhome gjumi , koridor shperndares , tualet dhe ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Shitet si ne Foto

Shitet : 184.000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
75 ㎡
Tualete:
1
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja