Apartament 2+1 ne shitje ne Rrugen Jordan Misja ne Tirane
Jordan Misja
198 400 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: July 1, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68983
2
1

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Jordan Misja , disponojm per shitje apartament 2+1 , me siperfaqe 120 m2 , ne katin e 4 banim ne kompleks te ri ne faze ndertimi. Apartamenti organizohet nga soxhorno ,  2 dhoma gjumi , 2 tualete , koridor dhe ballkon. Shitet bosh. Ne faze Suvatimi.

Shitet :198,400 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
120 ㎡
Tualete:
2
Kati:
4
Dokumendacioni:
Ne Ndertim
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja