Apartament 2+1 ne Shitje ne Shkoze Tirane
110 000 €
Data e publikimit: February 29, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65877
21-me-qera-ne-shkoze-1-1.png
21-me-qera-ne-shkoze-1.jpeg
21-me-qera-ne-shkoze-4.jpeg
21-me-qera-ne-shkoze-3.jpeg
21-me-qera-ne-shkoze-5.jpeg
21-me-qera-ne-shkoze-2.jpeg
21-me-qera-ne-shkoze-6.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Shkoze, afer News2 24, disponojme per shitje Apartament 2+1, me siperfaqe 90.6 m2, kati 8(i fundit) me ashensor, i mobiluar. Apartamenti organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Me dokumentacion te rregullt hipotekor !

Shitet 110000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
90.6 ㎡
Tualete:
1
Kati:
8
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Hipotek|Kati>kati 8|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja