Apartament 2+1 ne shitje ne Xhamllik ne Tirane
132 000 €
Data e publikimit: March 15, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65912
ap-21-ne-shitje-ne-xhamllik-1-1.jpeg
ap-21-ne-shitje-ne-xhamllik-7.jpeg
ap-21-ne-shitje-ne-xhamllik-4-1.jpeg
ap-21-ne-shitje-ne-xhamllik-2-1.jpeg
ap-21-ne-shitje-ne-xhamllik-3-1.jpeg
ap-21-ne-shitje-ne-xhamllik-5-1.jpeg
ap-21-ne-shitje-ne-xhamllik-6-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Xhamllik, prane Rossman Lala shitet apartament 2+1 me siperfaqe 74.5m2, kati 5, pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i sapo restauruar nga e para duke filluar nga instalime elektrike, hidraulike, dyer, dritare, parket etj. Prona disponon dokumetacion te rregullt hipotekor.

Shitet 132 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
74.5 ㎡
Tualete:
1
Kati:
5
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Dhoma Gjumi|Kati>kati 5|Parket|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Kristal Center
259 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Tirana Golden Park
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Rruga e Dibres
240 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Rruga Ferrit Xhajko
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Elbasanit
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Rruga e Elbasanit
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Fresk
1 050 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Stavri Themeli
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
130 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Paskuqan
930 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi