Apartament 2+1 ne shitje ne Yzberisht ne Tirane
Rruga 3 Deshmoret
147 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 25, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68773
yzbeisht (11)
yzbeisht (1)
yzbeisht (2)
yzbeisht (3)
yzbeisht (4)
yzbeisht (5)
yzbeisht (6)
yzbeisht (7)
yzbeisht (8)
yzbeisht (9)
yzbeisht (10)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Yzberisht, prane Big Market shitet apartament 2+1 me siperfaqe 97m2, ne katin e 2 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Shitet si ne foto.

Shitet : 147 000 Euro

 

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
97 ㎡
Sipërfaqe Neto:
87 ㎡
Tualete:
1
Kati:
2
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja