Apartament 2+1 ne shitje ne Yzberisht ne Tirane
Yzberisht
84 500 €
Data e publikimit: August 23, 2023
Ne Shitje
ID e pronës:  65454
Ap-21-ne-shitje-yzberisht-8.jpg
Ap-21-ne-shitje-yzberisht-6.jpg
Ap-21-ne-shitje-yzberisht-4.jpg
Ap-21-ne-shitje-yzberisht-3.jpg
Ap-21-ne-shitje-yzberisht-12.jpg
Ap-21-ne-shitje-yzberisht-9.jpg
Ap-21-ne-shitje-yzberisht-10.jpg
Ap-21-ne-shitje-yzberisht-11.jpg
Ap-21-ne-shitje-yzberisht-2.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Yzberisht , prane KMY shitet apartament 2+1 ( i modifikuar ) me siperfaqe 70.1m2 , ne katin e 3 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno , 2 dhoma gjumi , tualet dhe ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Shitet si ne foto

Shitet : 84.500 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
70 ㎡
Tualete:
1
Kati:
3
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Mobiluar
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Paskuqan
66 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
145 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi