Apartament 2+1 ne shitje perball Deliorgjit
Rruga Stavri Themeli
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: July 5, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  69058
deliorgji (2)
Deliorgjii (4)
deliorgji
Deliorgjii (6)
Deliorgjii (1)
Deliorgjii (3)
Deliorgjii (5)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Stavri Themeli, perballe kompleksit Delijorgji shitet apartament 2+1, me siperfaqe 95.2m2, ne katin e 4 te nje pallati i ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i gjithi i mobiluar ne menyre moderne, i shtruar me parket, kondicioner. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Shitet si ne foto.

Shitet 170 000 Euro i diskutueshem

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
95.2 ㎡
Sipërfaqe Neto:
85.84 ㎡
Tualete:
1
Kati:
4
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Sistem Ngrohje
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Paskuqan
66 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
145 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi