Apartament 2+1 ne Shitje Perrballe Gjimnazit Petro Nini Tirane
193 000 €
Data e publikimit: December 7, 2023
Ne Shitje
ID e pronës:  64361
21-ne-shitje-te-petro-nini-2.jpeg
21-ne-shitje-te-petro-nini-7.jpeg
21-ne-shitje-te-petro-nini-6.jpeg
21-ne-shitje-te-petro-nini-4.jpeg
21-ne-shitje-te-petro-nini-1.jpeg
21-ne-shitje-te-petro-nini-3.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Margarita Tutulani, afer shkolles Deshmoret e Lirise, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 84 m2, kati pare banim ne nje pallat te ri, me hipoteke, bosh. Apartamenti organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualeti, koridori dhe balkoni.

Cmimi 193 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
84 ㎡
Tualete:
1
Kati:
1
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Bosh|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 1|Kuzhine|Parket
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja