Apartament 2+1+Garazhd ne Shitje prane Spitalit te Femijeve ne Tirane
Rruga Kujtim Laro
160 000 €
Data e publikimit: May 2, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65551
Capture-1.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Mirabela, Rruga Kujtim Laro , disponojme per shitje Apartament 2+1, me siperfaqe 100.3 m2, kati 5 ne nje pallat te ri ne ndertim (faze pllakash) me punime bashkohore. Organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti shitet bashke me nje post parkimi. Orientimi Veri – Perendim

Shitet 160 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
100 ㎡
Tualete:
2
Kati:
5
Dokumendacioni:
Ne Ndertim
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Bosh
Kondicioner
Parkim
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Kristal Center
259 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Tirana Golden Park
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Rruga e Dibres
240 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Rruga Ferrit Xhajko
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Elbasanit
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Rruga e Elbasanit
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Fresk
1 050 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Stavri Themeli
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
130 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Paskuqan
930 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi