Apartament 2+1 ne shitje Qender ne Tirane
349 000 €
Data e publikimit: August 23, 2022
Ne Shitje
ID e pronës:  64646
shitet-apartament-2-1-2-afer-toptanit-5.jpeg
shitet-apartament-2-1-2-afer-toptanit-1.jpeg
shitet-apartament-2-1-2-afer-toptanit.jpeg
shitet-apartament-2-1-2-afer-toptanit-2.jpeg
shitet-apartament-2-1-2-afer-toptanit-3.jpeg
shitet-apartament-2-1-2-afer-toptanit-4.jpeg
Apartament-21-Qender-ne-Tirane.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Qender, prane Parlamentit, shitet Apartament 2+1, siperfaqja 108m2 (Neto), kati 10 me ashensor. Apartament organizohet nga korridore shperdares, soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Apartamenti ka nje pamje fantastike dhe ndricim natyral gjate gjithe dites. Orientimi Jug-Lindje-Perendim

Shitet 349 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
108 ㎡
Tualete:
2
Kati:
10
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 10|Kuzhine|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Paskuqan
66 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
145 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi