Apartament 2+1 ne shitje Residenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane
Kodra e Diellit
165 000 €
Data e publikimit: June 11, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  66075
apartament-2-1-me-oborr-tek-rezidenca-kodra-e-diellit-3.jpeg
75ba2687-f432-4294-b092-3ed1590e19d2.jpg
12b7b178-a033-4506-b3e9-e91a506c7dad.jpg
apartament-2-1-me-oborr-tek-rezidenca-kodra-e-diellit-2.jpeg
apartament-2-1-me-oborr-tek-rezidenca-kodra-e-diellit.jpeg
64a8ec20-5452-4690-b98d-18ba560ee715.jpg
e2295fb4-39ce-41b0-82fa-abc677b92194.jpg
apartament-2-1-me-oborr-tek-rezidenca-kodra-e-diellit-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rezidences Kodra e Diellit 2 , shitet apartament 2+1, me siperfaqe 80 m2 si dhe verande 60m2 , kati 2 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Shitet si ne foto. Hipoteka ne proces.

Shitet : 165.000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
80 ㎡
Tualete:
2
Kati:
2
Dokumendacioni:
Hipoteka në Proçes
Karakteristikat
Ballkon
Parket
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Kristal Center
259 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Tirana Golden Park
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Rruga e Dibres
240 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Rruga Ferrit Xhajko
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Elbasanit
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Rruga e Elbasanit
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Fresk
1 050 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Stavri Themeli
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
130 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Paskuqan
930 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi