Apartament 2+1 ne shitje Rruga e Durresit ne Tirane
172 500 €
Data e publikimit: December 4, 2023
Ne Shitje
ID e pronës:  65625
ap-21-ne-shitje-rruga-e-durresit-3.jpg
ap-21-ne-shitje-rruga-e-durresit-4.jpg
ap-21-ne-shitje-rruga-e-durresit-1.jpg
ap-21-ne-shitje-rruga-e-durresit-2.jpg
ap-21-ne-shitje-rruga-e-durresit-5.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga e Durresit , prane Gjimnazit Qemal Stafa , shitet apartament 2+1 , me siperfaqe 115m2 , ne katin e 1 te nje pallati te ri. Apartamenti organizohet dhe soxhorno , 2 dhoma gjumi dhe tualet. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Apartamenti eshte i pershtatshem dhe per njesi biznesi , pasi momentalisht funksionon si klinike. Shitet Bosh

Shitet : 172.500 euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
115 ㎡
Tualete:
1
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Kristal Center
259 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Tirana Golden Park
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Rruga e Dibres
240 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Rruga Ferrit Xhajko
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Elbasanit
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Rruga e Elbasanit
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Fresk
1 050 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Stavri Themeli
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
130 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Paskuqan
930 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi