Apartament 2+1 ne Shitje te Shkolla e Kuqe Tirane
Pazari i Ri
155 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 12, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65663
21-ne-shitje-te-shkolla-e-kuqe-2.jpg
21-ne-shitje-te-shkolla-e-kuqe-1-1.jpg
21-ne-shitje-te-shkolla-e-kuqe-3.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Te Shkolla e Kuqe, disponojme per shitje Apartament 2+1 me siperfaqe 88.9 m2, kati 7, ne nje pallat te ri ne ndertim. Apartamenti organizohet ne soxhorno se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Shitet 155000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
88.9 ㎡
Tualete:
1
Kati:
7
Dokumendacioni:
Ne Ndertim
Karakteristikat
Ashensore
Parket
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja