Apartament 2+1 ne Shitje te Univers City Tirane
Univers City
88 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 10, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68228
UNIVERS
APT1
APT5
APT6

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Univers City, disponojme per shitje apartament 2+1 , me siperfaqe totale 79.7m2, ne  kati e 3 banim. Apartamenti ndodhet ne nje godine te sapo perfunduar, dhe eshte i gatshem per banim (jane realizuar lidhjet me energji, uje, kanalizime, ashensoret jane testuar dhe ne proces kolaudimi). Objekti eshte ne proces pajisjeje me certifikate pronesie nga ndertuesi. Ndodhet ne distance 20 m nga shkolla e re, dhe 50m nga parku qendror i kompleksit. Orientimi eshte shume i pershtatshem (Jug) me pamje anesore nga parku qendror, dhe me akses te drejperdrejte ne rrugen e re.

Cmimi 88 000 Euro.

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
79.7 ㎡
Sipërfaqe Neto:
68.9 ㎡
Tualete:
2
Kati:
3
Dokumendacioni:
Hipoteka në Proçes
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parkim
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Kristal Center
259 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Tirana Golden Park
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Rruga e Dibres
240 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Rruga Ferrit Xhajko
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Elbasanit
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Rruga e Elbasanit
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Fresk
1 050 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Stavri Themeli
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
130 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Paskuqan
930 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi