Okazion! Apartament 2+1 ne Shitje te Univers City Tirane
Univers City
84 195 €
Data e publikimit: May 24, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65927
21-ne-shitje-univers-city-2-1.png

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Afer QTU-s, kompleksi Univers City, disponojme  per shitje Apartament  2+1 me siperfaqe 93.55 m2, kati 5 me ashensor, ne nje kompleks te ri modern ne faze karabina . Apartamenti organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon. Kompleksi Univers City eshte ideuar si nje qyteze brenda qytetit ku perfshihen shkollë dhe kopsht publik, security 24/7, njësi tregtare, transport publik brenda kompleksit,hapësira të gjelbëra dhe rekreative, ambiente sportive, hapësira për shëtitje dhe pedalim, kënde lojrash për fëmije etj. Apartamenti shitet me cmim kleringu !

Shitet 84195 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
93.55 ㎡
Tualete:
2
Kati:
5
Dokumendacioni:
Ne Ndertim
Karakteristikat
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Paskuqan
66 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Kongresi Manastirit
103 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Shkolla e Baletit
145 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
136 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Ish Fusha e Aviacionit
229 500 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Pazari i Ri
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja