Apartament 2+1 ne Shitje te Xhamlliku Tirane
Xhamllik
180 000 €
Data e publikimit: May 2, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65850
21-ne-shitje-te-xhamlliku-7.jpeg
21-ne-shitje-te-xhamlliku-4-2.jpeg
21-ne-shitje-te-xhamlliku-3-2.jpeg
21-ne-shitje-te-xhamlliku-2-2.jpeg
21-ne-shitje-te-xhamlliku-1-2.jpeg
21-ne-shitje-te-xhamlliku-6-1.jpeg
21-ne-shitje-te-xhamlliku-5-2.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Xhanfize Keko, afer Conadit, disponojme per shitje Apartament 2+1+2, me siperfaqe 115m2, kati 2 ne pallat te ri me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkohore. Organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon. Prona Disponon dokumetacion te rregullt hipotekor.

Shitet 180000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
115 ㎡
Tualete:
2
Kati:
2
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Paskuqan
66 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
145 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi