Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Astiri
157 499 €
Data e publikimit: March 8, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65895
Apartament-21-ne-shitje-ne-astir-tek-bar-artisti-3.jpeg
Apartament-21-ne-shitje-ne-astir-tek-bar-artisti-2.jpeg
Apartament-21-ne-shitje-ne-astir-tek-bar-artisti-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Astiri. Apartamenti ndodhet tek Bar Artisti. Ka siperfaqe 105m2, ndodhet ne katin 3 me ashensor. Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit, dy dhoma gjumi nje tualet dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te diponon te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode. Orientim jug-perendim. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Shitet 157,500 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
105 ㎡
Tualete:
2
Kati:
3
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Bosh|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 3|Kuzhine|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja