Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Fresku
90 000 €
Data e publikimit: March 12, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65908
Apartament-21-ne-shitje-tek-fresku-pa-hipoteke-6.jpeg
Apartament-21-ne-shitje-tek-fresku-pa-hipoteke-5.jpeg
Apartament-21-ne-shitje-tek-fresku-pa-hipoteke-4.jpeg
Apartament-21-ne-shitje-tek-fresku-pa-hipoteke-3.jpeg
Apartament-21-ne-shitje-tek-fresku-pa-hipoteke-1.jpeg
Apartament-21-ne-shitje-tek-fresku-pa-hipoteke-2.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Fresku 300m lart Restorant Freskut. Apartamenti ka siperfaqe 97m2, ndodhet ne katin e 5 me ashensor.Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome gjumi per femije, nje tualet dhe nje ballkon. Orientim jug-lindje.

Pa Hipoteke

Shitet 90000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
97 ㎡
Tualete:
1
Kati:
5
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Dhoma Gjumi|Kati>kati 5|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Lavastovilje|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja