Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Ish Fusha e Aviacionit
Fusha e Aviacionit
154 500 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: May 20, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  66716
apartament-21-ne-shitje-tek-ish-fusha-aviacionit-1
apartament-21-ne-shitje-tek-ish-fusha-aviacionit-2
apartament-21-ne-shitje-tek-ish-fusha-aviacionit-3-1
apartament-21-ne-shitje-tek-ish-fusha-aviacionit-4
apartament-21-ne-shitje-tek-ish-fusha-aviacionit-5
apartament-21-ne-shitje-tek-ish-fusha-aviacionit-6
apartament-21-ne-shitje-tek-ish-fusha-aviacionit-7

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Ish Fusha e Aviacionit. Apartamenti ka siperfaqe 87m2, ndodhet ne katin e trete banim me ashensor. Apartamenti ndodhet ne rrugen benjamin Kruta . Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit, dy dhoma gjumi, dhe  nje tualet. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te mundeson te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode.

Shitet 154 500 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
87 ㎡
Tualete:
1
Kati:
3
Dokumendacioni:
Hipoteka në Proçes
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Bosh
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja