Apartament 2+1+Garazhd Ne Shitje Tek Liqeni i Thate ne Tirane
200 000 €
Data e publikimit: March 11, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65902
Apartament-21ne-shitje-tek-Rruga-pet-Liqeni-thate-5.jpeg
Apartament-21ne-shitje-tek-Rruga-pet-Liqeni-thate-4.jpeg
Apartament-21ne-shitje-tek-Rruga-pet-Liqeni-thate-3.jpeg
Apartament-21ne-shitje-tek-Rruga-pet-Liqeni-thate-1.jpeg
Apartament-21ne-shitje-tek-Rruga-pet-Liqeni-thate-2.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Tek Liqeni, ne Rrugen Peti shitet Apartament  ku siperfaqe ndertimi eshte 83.7m2, siperfaqe e perbashket 12.4m2, siperfaqe totale 96,1m2. Kati 4 pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon.Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, me kondicioner, i gjithe me parket. Orientim Jug-Lindje.Ka dhe garazh te perfshire ne cmim ku siperfaqe garazhit eshte 18,2m2 .

Shitet 200 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
96.1 ㎡
Tualete:
1
Kati:
4
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Dhoma Gjumi|Garazh|Hipotek|Kati>kati 4|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Lavastovilje|Mobiluar|Parket|Sistem Ngrohje>sistem chiller|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja