Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Liqeni Tek Nobis
287 000 €
Data e publikimit: March 11, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65903
Apartament-21-ne-shitje-tek-Liqeni-tiranes-tek-Rruga-sami-frasheri-11.jpeg
Apartament-21-ne-shitje-tek-Liqeni-tiranes-tek-Rruga-sami-frasheri-10.jpeg
Apartament-21-ne-shitje-tek-Liqeni-tiranes-tek-Rruga-sami-frasheri-1.jpeg
Apartament-21-ne-shitje-tek-Liqeni-tiranes-tek-Rruga-sami-frasheri-2.jpeg
Apartament-21-ne-shitje-tek-Liqeni-tiranes-tek-Rruga-sami-frasheri-3.jpeg
Apartament-21-ne-shitje-tek-Liqeni-tiranes-tek-Rruga-sami-frasheri-4.jpeg
Apartament-21-ne-shitje-tek-Liqeni-tiranes-tek-Rruga-sami-frasheri-5.jpeg
Apartament-21-ne-shitje-tek-Liqeni-tiranes-tek-Rruga-sami-frasheri-6.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Liqeni Tek Nobis. Apartamenti ka siperfaqe bruto 100m2 dhe neto 90m2, ndodhet ne katin e 4 me ashensor. Organizohet  nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome gjumi per femije, nje tualet dhe nje ballkon. I arreduar ne menyre bashkohore, ne cdo ambient ka kondicionere. Orientim Jug-Lindje.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Shitet 287000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
100 ㎡
Tualete:
1
Kati:
5
Karakteristikat
Sistem Ngrohje>2 kondicioner|Sistem Ngrohje>3 kondicioner|Ashensore|Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 5|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Lavastovilje|Mobiluar|Parket|Sistem Ngrohje>sistem chiller|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja