Apartament 2+1 ne shitje tek Oxhaku ne Tirane
Rruga Kongresi i Manastirit
129 000 €
Data e publikimit: March 11, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65901
5530e7c5-709b-4034-884b-e9dc7ddc3301.jpg
3e666df4-d892-492b-9a6b-1c07db2d5b63.jpg
172e5443-6fa3-478c-a8a5-e6212a799046.jpg
5d41ab50-f72a-486c-9fd1-d59d611bb1f2.jpg
594a141e-07c4-473e-ba20-8b295ba9a523.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Oxhaku , prane pediatris , shitet apartament 2+1 me siperfaqe 75m2, kati 3 pallat ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i sapo restauruar nga e para instalime elektrike, hidraulike, dyer, dritare, parket etj. Prona disponon dokumetacion te rregullt hipotekor. Orientimi jug-lindje-perëndim

Shitet 129 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
75 ㎡
Tualete:
1
Kati:
1
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Parket
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja