Apartament 2+1 ne shitje tek Residenca Porcelan 1 ne Tirane
Rruga Xhanfize Keko
138 700 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 18, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  66039
IMG_4691.jpeg
dd1a009e-e95b-4cfd-9174-9cd00f011f5b.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Xhanfize Keko, afer Tv Klanit, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 101.8  m2, kati 8 ( i fundit ) ne nje pallat te ri ne ndertim (faze pllakash),  me punime bashkohore. Apartamenti organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Shitet 138.700 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
102 ㎡
Tualete:
2
Kati:
8
Dokumendacioni:
Ne Ndertim
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja