Apartament 2+1 ne Shitje tek Rruga e Barikadave ne Tirane
Rruga e Barrikadave
215 000 €
Data e publikimit: April 30, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65820
Ap-21-ne-shitje-rr-e-barrikadave-9-1.jpeg
Ap-21-ne-shitje-rr-e-barrikadave-7-1.jpeg
Ap-21-ne-shitje-rr-e-barrikadave-10-1.jpeg
Ap-21-ne-shitje-rr-e-barrikadave-6-2.jpeg
Ap-21-ne-shitje-rr-e-barrikadave-4-1.jpeg
Ap-21-ne-shitje-rr-e-barrikadave-8-1.jpeg
Ap-21-ne-shitje-rr-e-barrikadave-2-1.jpeg
Ap-21-ne-shitje-rr-e-barrikadave-3-1.jpeg
Ap-21-ne-shitje-rr-e-barrikadave-5-2.jpeg
Ap-21-ne-shitje-rr-e-barrikadave-1-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga e Barikadave, disponojme per shitje apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 , kati i 10 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe  tualet. Apartamenti eshte i saporestauruar me punime luksi duke filluar nga instalime elektrike, hidraulike, dyer, dritare, parket, tavane gipsi etj. Orientimi Jug/Lindje.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Shitet 215 000 Euro ,

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
100 ㎡
Tualete:
1
Kati:
10
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Paskuqan
66 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
145 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi