Apartament 2+1 ne Shitje tek Rruga e Durrsit
135 000 €
Data e publikimit: February 7, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65807
shitet-apartament-ne-rrugen-e-durresit-8.jpeg
shitet-apartament-ne-rrugen-e-durresit-7.jpeg
shitet-apartament-ne-rrugen-e-durresit-6.jpeg
shitet-apartament-ne-rrugen-e-durresit-5.jpeg
shitet-apartament-ne-rrugen-e-durresit-4.jpeg
shitet-apartament-ne-rrugen-e-durresit-3.jpeg
shitet-apartament-ne-rrugen-e-durresit-2.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi
Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Durresit prane ish Ambasades Jugosllave, me siperfaqia 61 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekszistues,totalisht i rinovuar. Apartamenti perbehet nga nje kuzhine, nje dhome gjumi, nje dhome e dyte qe mund te perdoret si dhome per femijet ose si dhome garderobe dhe tualet. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Shitet 135 000 euro
Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
61 ㎡
Tualete:
1
Karakteristikat
Dhoma Gjumi|Hipotek|Kuzhine|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja