Apartament 2+1 ne shitje tek Rruga e Elbasanit ne Tirane
Rruga e Elbasanit
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: July 8, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  69107
ap 2+1 ne shitje tek ambasada amerikane (7)
ap 2+1 ne shitje tek ambasada amerikane (6)
ap 2+1 ne shitje tek ambasada amerikane (5)
ap 2+1 ne shitje tek ambasada amerikane (2)
ap 2+1 ne shitje tek ambasada amerikane (4)
ap 2+1 ne shitje tek ambasada amerikane (3)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga e Elbasanit prane Ambasades Amerikane shitet apartament 2+1 me siperfaqe 71m2, kati 3 pallat egzistues i restauruar totalisht nga e para duke filluar nga instalime elektrike, hidraulike, dyer, dritare, parket, tavane gipsi etj. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, korriodr dhe ballkon. Orientimi Veri/Perendim.

Prona Disponon dokumetacion te rregullt hipotekor.

Shitet 160 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
71 ㎡
Sipërfaqe Neto:
71 ㎡
Tualete:
1
Kati:
3
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Parket
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Kristal Center
259 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Tirana Golden Park
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Rruga e Dibres
240 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Rruga Ferrit Xhajko
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Elbasanit
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Fresk
1 050 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Stavri Themeli
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
130 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Paskuqan
930 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Kuqe
135 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli