Apartament 2+1 ne shitje tek Rruga e Elbasanit ne Tirane
Rruga e Elbasanit
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: July 8, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  69100
ap 2+1 ne shitje tek ambasada amerikane (3)
ap 2+1 ne shitje tek ambasada amerikane (4)
ap 2+1 ne shitje tek ambasada amerikane (1)
ap 2+1 ne shitje tek ambasada amerikane (5)
ap 2+1 ne shitje tek ambasada amerikane (6)
ap 2+1 ne shitje tek ambasada amerikane (2)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga e Elbasanit prane Ambasades Amerikane shitet apartament 2+1 me siperfaqe 73m2, kati 3 pallat egzistues i restauruar totalisht nga e para duke filluar nga instalime elektrike, hidraulike, dyer, dritare, parket, tavane gipsi etj. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, korriodr dhe ballkon. Orientimi Jug/Lindje.

Prona Disponon dokumetacion te rregullt hipotekor.

Shitet 173 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
73 ㎡
Sipërfaqe Neto:
73 ㎡
Tualete:
1
Kati:
3
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Parket
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja