Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Selvia Prane Vila Gold
Selvia
145 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 25, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68755
Apartament 2+1 ne shitje tek selvia (1)
Apartament 2+1 ne shitje tek selvia (2)
Apartament 2+1 ne shitje tek selvia (3)
Apartament 2+1 ne shitje tek selvia (4)
Apartament 2+1 ne shitje tek selvia (5)
Apartament 2+1 ne shitje tek selvia (6)
Apartament 2+1 ne shitje tek selvia (7)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Selvia Prane Vila Gold. Apartamenti ka siperfaqe 75m2 (61.8m2 ne Hipotek) dhe ndodhet ne katin e pare me 5 shkalle te ngritura nga toka. Organizohet nga koridori shperndares,  salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te mundeson te gjitha facilitetet  per nje jetese sa me komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Shitet 145000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
75 ㎡
Sipërfaqe Neto:
75 ㎡
Tualete:
1
Kati:
1
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Parket
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja