Apartament 2+1 ne shitje tek Stacionit te Trenit
Rruga Rreshit Petrela
175 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: July 11, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  69246
Capture
22
Capture

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Stacioni i Trenit, prane Hotel Eurostar disponojm per shitje apartament 2+1, me siperfaqe 106m2 , ne katin e 1 banim ne kompleks te ri ne faze ndertimi. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhoma gjumi, tualeti, koridor dhe ballkon. Shitet bosh. Ne faze pllake.

Shitet :175000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
106 ㎡
Sipërfaqe Neto:
91 ㎡
Tualete:
1
Kati:
1
Dokumendacioni:
Ne Ndertim
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja